Πληρώνετε με ασφάλεια μέσω του Biklo

Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 50 - Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt)

RO
3.199 lei
Αναζητήθηκε
Ασφαλισμένο πακέτο
Εταιρεία
Τιμή προϊόντος59939 €
Διανομή21236 €
Προστασία αγοραστή2338 €
Εκτιμώμενο σύνολο83513 €
1
3 τεμάχια σε απόθεμα
Μέγεθος: XLLSMXS
Χρώμα: Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt)
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 50 - Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt) - 250969
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Terracotta Red (Matt) | Green (Gloss) - 65982
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Violet Blue | White (Gloss) - 65983
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Black (Gloss | Matt) - 65984

Μάρκα
Orbea
Κατάσταση
Νέος
Orbea Onna

ORBEA ONNA

Totul incepe aici

O viata intreaga de ciclism montan incepe cu o prima pedalare - o curiozitate initiala, o scanteie de aventura, presimtirea ca sunt multe de descoperit pe potecile din padure sau printre stancile desertului. Dupa primele miscari nesigure, apare o eficienta a miscarii si a mintii care iti schimba pentru totdeauna modul de a vedea lumea. Vine forta, dispare disconfortul, apare claritatea chiar daca doar pentru moment. O viata intreaga de ciclism montan incepe aici.

Orbea Onna Comfort Control

ONNA INSEAMNA CONFORT SI CONTROL

Am proiectat Onna pentru ciclistul care vrea sa cucereasca traseul. O geometrie care maximizeaza eficienta si controlul - perfecta pentru oricine invata sa iubeasca mountain bike-ul.

MANEVRABILITATE ECHILIBRATA

Onna are o geometrie echilibrata cu maniere perfecte pe traseu, pentru a maximiza distractia tuturor ciclistilor. Dimensiunile rotilor sunt adaptate marimii cadrului pentru potrivire perfecta - Onna este gata pentru orice provocare.

Orbea Onna Balanced Handling
Orbea Onna Ready for Trail

PREGATITA PENTRU TRASEU

Cu headtube taper pentru o gama larga de furci de suspensie 100mm, frane disc hidraulice pe toata gama si transmisie Shimano 1x pe modelele de top, Onna este echipata pentru aventura. Cu spatiu generos pentru anvelope late MTB pentru confort si aderenta, Onna nu iti va limita aventurile.

Caracteristici Cheie

DROPPER POST READY

Onna este complet compatibila cu tije de sa dropper de 27.2mm cu rutare interna, pregatita pentru orice trasee iti rezerva viitorul.

FRANE DISC HIDRAULICE

Frane disc hidraulice Post Mount 160mm pe fiecare Onna - putere de franare constanta in orice conditii.

BUTUC FILETAT

Butucul filetat ofera intretinere redusa si poate fi inlocuit usor chiar si acasa.

HEADTUBE TAPER

Headtube-ul taper pune rigiditatea acolo unde este nevoie, reducand greutatea si oferind compatibilitate cu o gama larga de furci de calitate.

AXE QUICK RELEASE

Onna vine standard cu axe Quick Release pentru demontare rapida a rotilor.

RUTARE INTERNA CABLURI

Cablurile sunt ghidate intern pe traseul optim in spatele headtube-ului, fara frecare sau zgomot.

Orbea Onna Rack Mounts

Puncte de Montare Portbagaj

Dropout-urile forjate ofera puncte de montare sigure pentru o varietate larga de portbagaje.

Orbea Onna Kickstand

Suport Cric Integrat

Chainstay-ul stang are un punct de montare integrat pentru cric - practic pentru opriri rapide.

Onna in Actiune

Orbea Onna in actiune Orbea Onna pe traseu Orbea Onna MTB Orbea Onna aventura Orbea Onna natura Orbea Onna mountain bike

Video Review & Ghid

Review Orbea Onna

Test detaliat si impresii de pe traseu - Freerider Romania

Unboxing si Montaj

Ghid pas cu pas pentru asamblarea bicicletei

Orbea Onna Aluminium Frame

CADRU ALUMINIU AVANSAT

Cadrul de aluminiu avansat Onna cu tuburi profilate ne permite sa reglam fin calitatea mersului. Suficient de rigid pentru a fi rapid si reactiv, suficient de flexibil pentru a fi confortabil si controlat. La Orbea suntem mandri ca Onna este pregatita pentru orice trasee iti stau in fata.

GASESTE POTRIVIREA PERFECTA

Pedalarea perfecta incepe cu potrivirea perfecta. Pentru a te ajuta sa o gasesti pe a ta, Onna este disponibila in sase combinatii de marime cadru si dimensiune roti.

Orbea Onna Perfect Fit
Geometrie
Geometrie Orbea Onna 2026
XS-27.5" S-27.5" S-29" M-29" L-29" XL-29"
1Seat Tube (C-T)350388388430470540
2Top Tube (Eff)526549561589614646
3Head Tube951059595105120
4Chainstay430430440440440440
5BB Drop454564646464
6BB Height312312309309309309
7Wheelbase104910731093112111461180
8Head Angle68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°
9Seat Angle74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°
10Rake424246464646
11Standover668705705739770826
12Reach365385390418440468
13Stack582591617617627641
14Fork Length498.9498.9517.9517.9517.9517.9
*Toate masuratorile sunt in mm, cu exceptia unghiurilor (grade).
Tabel de marimi biciclete
Alege marimea bicicletei in functie de inaltimea ta.
Marime Inaltime (cm)
XS - 27.5"145 - 160
S - 27.5"155 - 170
S - 29"155 - 170
M - 29"165 - 180
L - 29"175 - 190
XL - 29"185 - 195
*Valorile sunt orientative. Pentru potrivire perfecta, recomandam o proba sau consultarea unui specialist.

Nota importanta: Caracteristicile prezentate pot varia in functie de model. Transmisia Shimano 1x, tipul de frane si alte componente difera intre modele. Te rugam sa verifici specificatiile complete ale produsului de mai jos pentru a vedea exact ce include modelul ales.

TRISPORT — Dealer Oficial Orbea in Romania

  • Εκτιμώμενη παράδοση: 4–10 εργάσιμες ημέρες μετά την υποβολή
Προστασία αγοραστή
  • Τα χρήματά σας φυλάσσονται με ασφάλεια μέχρι να παραλάβετε το προϊόν.
  • Παρακολούθηση που λαμβάνεται μέσω email και στον λογαριασμό σας
  • Υποστήριξη σε περίπτωση που το προϊόν δεν φτάσει ή παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα
  • Επιστροφή χρημάτων/διακανονισμός σύμφωνα με την πολιτική της Biklo
Παραλάβατε το προϊόν; Αφού παραλάβετε τη συσκευασία, ανοίξτε την για να βεβαιωθείτε ότι το προϊόν είναι εντάξει.
Δεν είστε ικανοποιημένοι με το προϊόν; Αφού παραλάβετε το προϊόν, έχετε 24 ώρες για να βεβαιωθείτε ότι όλα είναι εντάξει. Εάν αλλάξετε γνώμη στο μεταξύ, μπορείτε να ζητήσετε επιστροφή χωρίς ανησυχία.
Θέλετε να επιστρέψετε το προϊόν; Είναι απλό! Έχετε 14 ημέρες για να ζητήσετε επιστροφή. Στείλτε το πακέτο και θα σας επιστρέψουμε τα χρήματά σας απευθείας στον λογαριασμό σας.
Μάθετε περισσότερα σχετικά με την παράδοση
Τιμή προϊόντος59939 €
Διανομή21236 €
Προστασία αγοραστή2338 €
Εκτιμώμενο σύνολο83513 €

Μην στέλνετε χρήματα απευθείας μέσω Revolut, τραπεζικής μεταφοράς ή εκτός της πλατφόρμας. Οι παραγγελίες που γίνονται εκτός του Biklo δεν προστατεύονται.

Δείτε πώς λειτουργεί η πληρωμή και η παράδοση

ερώτηση

Δεν περιλαμβάνει στοιχεία επικοινωνίας — τα τηλεφωνικά μηνύματα ή τα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ελέγχονται χειροκίνητα.

Δεν υπάρχουν ακόμη ερωτήσεις για αυτό το προϊόν. Γίνετε ο πρώτος που θα ρωτήσει.

    Ενημερώθηκε: Απόψεις: 194ID: 250969
    Στείλτε την αγγελία
    Εκθεση
    Εταιρεία
    Sorin Anghel
    Μέλος του 5 Αυγούστου 2025
    5.01 Κριτικές και Σχόλια
    Συνήθως απαντά σε
    24–48 ώρες
    Επεξεργασία παραγγελιών σε
    λίγες μέρες
    Παραγγελίες μέσω Biklo
    2

    Πώς λειτουργεί (πληρωμή και παράδοση)

    1. 1

      Πληρώνετε μέσω Biklo

      Τα χρήματά σας προστατεύονται με ασφάλεια.

    2. 2

      Ο πωλητής παραδίδει το πακέτο

      Στέλνουμε την ετικέτα, ο πωλητής παραδίδει το πακέτο.

    3. 3

      Λαμβάνετε παρακολούθηση και ελέγχετε το προϊόν

      Λαμβάνετε παρακολούθηση μέσω email και στον λογαριασμό σας.

    4. 4

      Ο πωλητής λαμβάνει τα χρήματα.

      Μετά την επιβεβαίωση ή μετά την περίοδο επαλήθευσης.

    Μενού
    ΜΗΝΥΜΑΤΑ

    Αγόρασε με ασφάλεια

    Πώς πληρώνω με ασφάλεια;
    Πληρώνεις online μέσω του Biklo, με προστατευμένη πληρωμή: τα χρήματα φτάνουν στον πωλητή μόνο αφού επιβεβαιωθεί η παραγγελία.
    Πώς παραλαμβάνω το προϊόν;
    Με courier, με αυτόματο voucher αποστολής, ή σε θυρίδα παραλαβής (locker) αν το προϊόν χωράει. Αν είσαι κοντά στον πωλητή στην περιοχή Voluntari, μπορείς να δεις το προϊόν και να το αγοράσεις από κοντά.
    Τι ρωτάω τον πωλητή πριν αγοράσω;
    Γράψε του στο chat: ζήτα φωτογραφίες από κοντά και ρώτα για ηλικία, φθορά, σέρβις και τον λόγο πώλησης. Κάποιοι πωλητές δέχονται και προσφορές τιμής.

    Μείνετε συνδεδεμένοι

    Λαμβάνετε τα πιο πρόσφατα άρθρα και ειδήσεις απευθείας μέσω email